НАША МІСІЯ ПРОСТА

ПРИЧИНОЮ

Підтримка Збройних Сил та територіальної оборони регіонів України

Так багато молодих людей гине марно через відсутність бронежилетів, шоломів, взуття, окулярів нічного бачення, їжі. Важливо, щоб була можливість безпосередньо допомогти хлопцям на передовій, щоб допомогти врятувати їх життя.

+1 млн

СІЧ надала понад 1 мільйон ресурсів для ЗСУ

ЩО МИ РОБИМО

Навігація для Збройних сил України допомагає хлопцям та дівчатам долати комунікаційні бар’єри, щоб вчасно надати необхідне, одяг, спорядження та харчі. Це також критично для захисників України, і громада в США та Європі бачить величезні досягнення завдяки навігаційним програмам допомоги територіальній обороні.
Програма від ГО СІЧ Сміла – це проактивний підхід, який безпосередньо допомагає захисникам України, які цього потребують, подолати бар’єри вартості, нестачі,  місця. Допомога малозабезпеченим чоловікам і жінкам купити необхідне. Наша підтримка дає надію на світле майбутнє.

Разом з нашими партнерами з громадського зв’язку ми надаємо захисникам можливість контролювати свою оборону, розповідаючи про їхні потреби та надаючи важливі ресурси для боротьби з окупантами. Включаючи особисту допомогу, фронтові ресурси, техніку та інше.

Наша команда підтримки створює безпечний простір для швидкого вирішення потреб наших воїнів. ГО СІЧ Сміла моніторить соціальні мережі наших захисників, листуємось у месенджерах та спілкуємось безпосереднім телефоном та через наших волонтерів. Підтримка Європейського та Американського та Канадського суспільства є важливою складовою виживання більшості захисників України. Дослідження показують, що завдяки підтримці суспільства, та Волонтерів зменшується  навантаження на державний бюджет.

ВПЛИВ

Допомога Збройним Силам України зараз через раннє виявлення потреб, закупівлю та постачання на передову

БРАТИ УЧАСТЬ

Ви нещодавно допомагали Україні?

Ми покажемо вам, як це було. Вже шостий місяць Україна бореться з нахабною повномасштабною агресією, розв’язаною Російською Федерацією. Усі ці дні українська армія та народ мужньо чинили опір і зрештою зірвали плани ворога.

01.
Досліджуйте
02.
Пожертвуйте
03.
Перевірте

ПОДІЇ

10:00 ранку

10:00 Ранку

10:00 ранку

ІСТОРІЇ

Волонтери ГО “СІЧ Сміла” допомогли молодому призовнику Олександру, якого мобілізовано до лав ЗСУ.

Допомогли призовнику зі Сміли

ВИ ЗРОБИЛИ ПОЖЕРТВУ ЧИ ЗІБРАЛИ ДЛЯ НАС КОШТИ?

0 %
Підтримка
0 %
Збір коштів