ПРО НАС

Ми робимо найкраще для кожного в Україні

Що таке допомога Україні

Краще життя для людей, тварин, довкілля може означати багато. Допомога, яку ми отримуємо від жителів усієї планети, допомагає нашій громадській організації допомагати хлопцям у ЗСУ та Територіальна оборона, ВПО, покинуті та безпритульні тварини, вирішення екологічних проблем на території України.

Ми робимо правильну справу, у потрібний час

Як і ті, хто змінює світ, підтримуючи нашу організацію, ми прагнемо мати довготривалий вплив, допомагаючи хлопцям на фронті с ЗСУ та формуванням територіальної оборони в областях України, людям, які вимушені переселитися з домівок, тваринам, які залишилися без житла та їжі. Ми маємо сміливе бачення: випустити з нашої програми повноцінних, ситих, зігрітих як людей, так і тварин.

Люди, яких підтримують наші програми, стикаються з серйозними перешкодами для доступу до місць, де відбуваються бойові дії; багато з них залишилися сиротами, живуть у крайній бідності або стикаються з іншими складними сімейними обставинами.

КЛЮЧОВІ РЕЗУЛЬТАТИ

Чим ми відрізняємося?

Громадські центри

Ми працюємо в 5 регіонах України. Ми працюємо через перевірених волонтерів та довідкових центрів, наша команда контролює всі перекази та надходження.

Підхід, орієнтований на дані

Разом із волонтерами та центрами допомоги ми відстежуємо помітний прогрес, щоб довести, що ми дійсно маємо вплив на ситуацію в Україні.

Підтримка

Допомога та цілі змінюються, оскільки ситуація в регіонах стає складнішою, щоб гарантувати, що Україна отримує допомогу та все необхідне

Павло Цибко

«Бути корисним людям, які потребують підтримки для досягнення найбільшої мети в моєму житті».

Дмитро Молотков

«Я люблю людей, яким ми допомагаємо, і коли любов є мотивацією, немає нічого неможливого».

КОМАНДА

Зустрічайте нашу команду лідерів

Будь зміною для одного українця:

ЗСУ та Територіальна оборона

Привіт, мене звати Світлана, мені 30 років і я охороняю свій будинок в Житомирській області. Я хочу мати можливість бачити ворога вночі та бути максимально захищеним завдяки пожертвуванням на тепловізори та уніформу.

Переселенці

Привіт, мене звати Ісая, мені 2 роки, ми з мамою і братом були змушені покинути дім і поїхати в безпечне місце в західній частині України, батько залишився захищати наш дім, це не завжди можна купити те, що нам потрібно.

Тварини

Привіт, мене звати Сем. Мені 2 роки, і я хочу порадувати свого господаря і охороняти свій дім, але нас знущаються.