Ми допомагаємо Внутрішньо Переміщеним особам

будь-якої релігії, безкоштовно

ПРИЧИНА

2022 Допоможіть українцям в Україні житлом та їжею​

Всього за 50 доларів можна взяти житло в оренду або купити їжу на тиждень для нужденного жителя України

Знайдіть допомогу зараз

Щоб дізнатися більше про наші служби екстреної допомоги та відновлення, зателефонуйте нам за номером +380(68)1319189 або надішліть нам повідомлення.

Також СІЧ Сміла забезпечує їжею Українців що потребують, до 100 гарячих і поживних страв в місті Сміла с Понеділка по П’ятницю з 13:00 до 14:00. Харчова програма «Їжа здоров’я». Також Крупи, тушонка та інша їжа виїжджає на передову 4 рази на місяць.

Якщо вам потрібна інформація про те, де можна отримати допомогу у сфері громадського харчування в м. Сміла, телефонуйте +380(68)1319189

Внутрішньо Переміщеним особам та цілі сім’ї мають право на притулок у місті Сміла, Черкаської області. Якщо ви зараз є тимчасово переміщеною особою, ви можете звернутися за допомогою до служби соціального захисту,  які працюють з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00 години.

Ми надаємо послуги чотири дні на тиждень.
Наша програма для одягу в громадській організації СІЧ (Сміла) тепер пропонується в не обмеженій кількості. Вибрати та отримати одяг можливо с Понеділка по П’ятницю з 10:30 до 16:00. Без реєстрації, жива черга. Кожна людина має право отримати повний комплект чистого одягу з того що є зараз в барахолці вже розфасоване.

Якщо у вас виникли додаткові запитання, будь ласка, телефонуйте +380(68)1319189

Надаємо Безоплатну Правову Допомогу. Консультації в нашому центрі надаються з 10:00 до 13:00.  Дні уточнюйте у адміністратора. Усі правові консультації надається безкоштовно, незалежно від страхового статусу.

Якщо у вас виникли додаткові запитання, будь ласка, телефонуйте +380(68)1319189

ПРО

Допомога, надія і можливість

СІЧ обслуговує бездомних і голодних в Україні, які задовольняють їхні базові потреби та переводять їх життя від бідності та безнадійності до надії.

Вплив на все місто

Завдяки вам Україна тримає свої двері відчиненими, щоб безпечно служити народу України під час війни та пандемії COVID-19.

clothing

0

Одягли сімей

0

Нагодували людей в “Благодійному Кафе”

shelter

0

Надаємо психологічне розвантаження

ЩО МИ РОБИМО

Як ми допомагаємо

БРАТИ УЧАСТЬ

Це можливо лише завдяки таким друзям, як ти

Майбутні події

Психологічна допомога людям в адаптації

10:00 am

Навчання людей взаємодіяти з державою Україна

08:00

Турбота під час COVID19 та Війни

Уразливі сусіди все ще потребують невідкладної допомоги. Наші червоні двері продовжують залишатися відкритими щодня, і ви можете допомогти.

ІСТОРІЇ ЗМІН

Юрій та сім'я шукає другого шансу

Так сталося, що в ГО “СІЧ Сміла”  основу  організації становлять  внутрішньо переміщені особи з територій, де йдуть активні бойові дії та  з тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської, Харківської, Херсонської та Запорізької областей. Усі ці люди стали  волонтерами, щоб своєю щоденною працею наближати Перемогу наших Збройних Сил України.

Наш волонтер Юрій разом з дружиною Тетяною  вносять свій вклад у перемогу: Тетяна плете маскувальні сітки,а Юрій робить окопні свічки.

МИ ОБ'ЄДНАЛИ ЗУСИЛЛЯ

Ми служимо більше. Через тебе.

Для ефективного вирішення запитів Внутрішньо Переміщених Осіб, яких майже 5 мільйонів людей в Україні, та для задоволення потреб наших сусідів в Україні об’єдналися волонтери СІЧ Сміла та Черкаси. За понад три місяці спільної роботи Допомогли більш як 50 000 людей