ПРОВЕСТИ ЗАХІД

Допоможемо провести благодійну акцію на користь жителів України

Проведення заходу

Ваша благодійна акція може бути як простою, так і складною, від невеликого розпродажу випічки до великого гала. Тож нехай слово «подія» не лякає вас. Ваша робота буде високо оцінена, незалежно від її масштабу. Незалежно від того, великий ваш проект чи маленький, ми вважаємо, що ключем до успішного проведення заходу є організація та пристрасть. Ми зібрали основний список, який допоможе вам розпочати роботу.

1

Вибрати благодійну організацію

Вибір благодійної організації – це те, де ваша пристрасть вступає в гру. З такою кількістю речей, які можуть затягнути душу людини, може бути важко вибрати лише одну. Ми пропонуємо провести мозковий штурм з невеликою командою волонтерів, щоб полегшити процес прийняття рішення.

Проведіть успішний захід
Благодійний захід

2

Організуйте своє волонтерство

Волонтери стануть основою цієї події. Вони необхідні для того, щоб ваша подія була успішною та підтримувала динаміку, коли нагромаджуються завдання. Організуйте своїх відданих волонтерів на посади або комітети та підкомітети. Розподіліть завдання кожному комітету або посаді порівну, щоб ваші волонтери не були перевантажені.

3

Плануйте свій
захід

За допомогою своїх волонтерів почніть планувати багато деталей, які принесуть вашій події пожертви та обізнаність, над якими ви працюєте. Для великих заходів придбайте розважальну програму для корпоративних заходів, яка вам знадобиться — від закладів громадського харчування та музичних розваг до спікерів та аукціоністів.

4

Просування вашого
заходу

Незалежно від того, чи це невелика лотерея чи витончений тихий аукціон, під час реклами вашої події суть однакова: ви збираєте гроші та/або обізнаність на благодійність. Люди, як правило, хочуть допомагати місцевим і навіть національним справам, коли вони про це знають.

5

Винагородіть своїх
волонтерів

Це дуже важливо. Це не повинно бути чимось великим або складним. Він може бути невеликим, як неформальна вечірка з піци, або грандіозним, як урочисте свято в стилі банкету. Але висловлення вдячності своїм волонтерам – це чудовий спосіб зберегти тих, що у вас є, і підвищує ймовірність того, що інші додадуть вам руку.