НАША ІСТОРІЯ

Ми створюємо життя тим, що даємо

Сміливі індивідуальні та колективні дії можуть зробити цей світ реальністю

Це позитивне бачення, засноване на надії та переконанні, що коли велика кількість людей вірить, що зміни можливі, зміни стають можливими. Ми віримо, що коли ми візьмемо природу як нашу модель, наставник і вимірник, ми можемо змінити те, як ми годуємо та підживлюємо наш світ. Ми можемо жити в злагоді з Землею і один одного. Ми віримо, що оптимізм – це форма мужності. Ми віримо, що мільярд вчинків мужності може викликати світліше завтра.

Ми моделюємо
мужність

З цією метою ми моделюємо сміливість, ми відстоюємо мужність, ми ділимося історіями мужніх вчинків наших прихильників і союзників, ми запрошуємо людей вийти з зони комфорту, щоб разом з нами вчинити сміливі дії, окремо у своєму повсякденному житті та спільно з іншими, хто поділіться нашою прихильністю до кращого світу.

Зелене та мирне майбутнє – це наші пошуки.

Герої нашої історії – усі ми, хто вірить, що кращий світ не тільки в межах досяжності, але й будується сьогодні. Демонами, з якими ми повинні боротися, є історії, які стримують кращий світ: що зміни «неможливі», «занадто дорогі», «наївні», «непрактичні». Історії, які кореняться в апатії, цинізмі та відчаї та говорять усім нам, що ми занадто маленькі, занадто мало, занадто слабкі, щоб змінити світ. Ми віримо, що історія людської подорожі краща за це.

Вони встають і діють разом

Що корениться в мужності, оптимізмі та творчості. Коли люди, які вірять у ці речі, об’єднуються, коли вони встають і разом діють, їх мужність посилюється, це стає заразним. Їхні голоси посилюються, їхні історії лунають, щоб змінити світ. Старі історії нас підводять – історії нескінченного зростання в кінцевому світі. Історії, які розповідають нам, що ми можемо спожити свій шлях до щастя.