МАЙБУТНЄ

Робота волонтерів впливає на все наше життя

Ми бачимо ознаки руху благодійності

Благодійність, яка зазвичай визначається як практика доброзичливості, дарування та обміну, зараз зазнає потужної трансформації. Ми бачимо ознаки того, що благодійність переходить від залежності від щедрих пожертв великих організацій і заможних громадян до децентралізації завдяки новим технологіям, таким як віртуальна реальність, блокчейн і P2P-кредитування.

Фізичні особи та великі корпорації

Нові платіжні технології тепер дозволяють запровадити благодійність на низовому рівні, дозволяючи людям робити невеликі пожертви зручним способом за допомогою мікропожертв. Створена з метою збору коштів для різноманітної України. Як ви можете бачити на нашому сайті

Іншим потенційно далекосяжним нововведенням у благодійності є використання віртуальної реальності, яка дозволяє людям дуже відчутно відчути життя певних груп людей — будь то люди з вадами зору чи слуху, біженці чи ті, хто живе в забрудненому середовищі. Організації, які тестували віртуальну реальність з благодійною метою, зокрема ЮНІСЕФ та ООН, повідомили про сильну реакцію громадськості (виражену в грошовому вираженні).

Результатом кампанії стало те, що кожна шоста людина зробила пожертви

Блокчейн є гарячою темою в неймовірній кількості галузей, і благодійність не є винятком.

ТЕХНОЛОГІЯ

Збір коштів та створення довіри

Технологія блокчейн може підвищити прозорість благодійних внесків, дозволяючи людям відстежувати свої пожертви, коли вони проходять через організацію.

ТРАНЗАКЦІЯ

Необмежений розмір

Великі перекази займають багато часу і піддаються потенційній крадіжці з боку посередників, що технічно неможливо при використанні блокчейну.

ТЕХНОЛОГІЯ

Платформи некомерційного кредитування

Благодійність сьогодні не така проста, як раніше; це виходить за рамки пожертвування грошей або товарів тим, хто цього потребує.